Aktivity v Harrachově

celoroční zábava

Aktivity

Máte rádi horskou turistiku, cyklistiku nebo v zimě běžky a sjezdovky? To vše vám nabízí Krkonoše a Jizerské hory! CHATA U PILY je umístěna na rozhraní Krkonoš a Jizerek a tak je zcela na vás, kam se vydáte - všude je celkem blízko a hlavně nádherně:o)

Zimní aktivity

V Harrachově a blízkém okolí jsou vždy skvěle připravené sjezdovky (Čertova hora ale i nejdelší sjezdovka v ČR - Lysá hora v Rokytnici n. Jizerou), běžecké tratě vč. velké běžecké krkonošské magistrály, na své si přijdou i snowboardisté i skialpinisté. 

Tipy na zimní radovánky vč. aktuálních informací najdete na tomto odkaze:

https://www.harrachov-info.cz/zimni-aktivity 
https://www.skiarealy-sjezdovky.cz/ski-areal/harrachov/


Více informací o lyžování v okolí naší chaty najdete zde


Letní aktivity

Pokud zavítáte do Harrachova v létě, čeká na vás úžasná nabídka letních aktivit - od horské turistiky, přes nespočet možností pro cyklisty i ostřílené bikery,  adrenalin v podobě čtyřkolek nebo horských tříkolek, bobová dráha, tenisové kurty, lanové centrum, vodácké aktivity na Jizeře, GOLF i minigolf, muzea, bowling, koupliště, apod.

Tipy na výlety a sportovní aktivity najdete na tomto odkaze:

https://www.harrachov-info.cz/letni-aktivity 


Celoroční aktivity

Krkonoše a Jizerské hory nabízí návštěvníkům opravdu bohaté vyžití - od sportovních aktivit, přes poznávání v podobě naučných stezek, muzeí, aktivit pro děti (venku i uvniř), závavu a relaxaci v podobě wellness a příjemných restaurací, vináren a kaváren či u bowlingu.

 Je jen na vaší chuti, času a možnostech, kterou aktivitu zvolíte.

https://www.harrachov-info.cz/celorocni-aktivity
https://info.harrachov.cz/pridruzene/zimni-aktivity-v-harrachove/
https://info.harrachov.cz/pridruzene/letni-aktivity-v-harrachove/

Fotogalerie